Jesteś tutaj: Start
Zgłaszanie awarii internetu
tel. 41 357 24 92
W godz. od 9:00 do 16:00
INFORMACJA
Urząd Gminy w Kijach informuje, że od dnia 01.10.2015r. za bieżącą konserwację i usuwanie awarii sieci wodno - kanalizacyjnej na terenie Gminy Kije odpowiedzialne jest Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DECO-THERM Adrian Dekiel, Dębno 40A, 26-006 Nowa Słupia. Awarie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej można zgłaszać na nr tel. 516 084 052

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Aktualności

Przejdź do -

„Złote Gody” Jubileusz 50 -lecia Pożycia Małżeńskiego

21 czerwca 2018

„Złote Gody” to niezwykłe wydarzenie, które to 50- lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy. Z tej okazji 17 czerwca 2018 roku odbyło się uroczyste spotkanie  z dostojnymi Jubilatami. Uroczystość rozpoczęła się mszą w Kościele Parafialnym w Kijach pod wezwaniem  Świętego Piotra i Pawła. Homilię skierowaną  dla Jubilatów wygłosił Ks. Wiesław Kita. Po mszy świętej uroczystość dekoracji odbyła się w Samorządowej Instytucji Kultury Kasztelania. Jubilatów powitała Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego  słowami – mija 50 lat od kiedy związaliście się węzłem małżeńskim, przyrzekając sobie nawzajem, dozgonną miłość, wiarę szacunek i przyjaźń. Składaliście sobie z ufnością przyrzeczenie, że będziecie dzielić razem chwile dobre i złe.

Czytaj więcej o: „Złote Gody” Jubileusz 50 -lecia Pożycia Małżeńskiego
Przejdź do -

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

20 czerwca 2018

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.
Na zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia. Do tej pory mieli tylko jedną opcję – wizyta w urzędzie. Od 1 czerwca mają wybór – pędzić do urzędu czy spędzić ten czas z nowym członkiem rodziny.

Czytaj więcej o: Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

I Świętokrzyskie forum rolnicze

20 czerwca 2018
Przejdź do -

Ogłoszenie

19 czerwca 2018

Szukamy domu dla  porzuconej  suczki -  młoda, łagodna, przyjacielsko nastawiona do ludzi.   Suczka przebywa przy ostatniej zamieszkałej  posesji pod lasem Borkiem od strony Kokota.
Osoba, która zaadoptuje  psa otrzyma karmę na jego miesięczne utrzymanie oraz pokrycie kosztów zabiegu sterylizacji, szczepienia przeciwko wściekliźnie i odrobaczenia.
Zainteresowani proszeni o kontakt z Urzędem Gminy w Kijach  tel. 41 3568009.

Czytaj więcej o: Ogłoszenie

Świętokrzyski Piknik Rolniczy

18 czerwca 2018

„Wdzięczni Bohaterom”

18 czerwca 2018

5 czerwca 2018 roku ruszył rządowy, otwarty konkurs Ministerstwa Obrony Narodowej pn. „Wdzięczni Bohaterom”.  Jest on skierowany do organizacji pozarządowych oraz podmiotów, w tym m.in. stowarzyszeń jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielni socjalnych, spółek akcyjnych oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, klubów sportowych oraz wszystkich, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.

Czytaj więcej o: „Wdzięczni Bohaterom”