Gminny portal informacyjny

Gminny portal informacyjny

Nagrody Gminy Kije
Oficjalny kanał Gminy Kije
Oferta inwestycyjna
Gmina Kije w mediach

Zapraszamy do galerii

Licznik Odwiedzin

Odsłon : 690035
Dzisiaj jest: 1 Sierpień 2015 Imieniny obchodzą: Nadia, Justyna, Piotr




 

Rada Gminy Drukuj Email
Wpisany przez bajt   
piątek, 18 lutego 2011 13:51

Przewodniczący Rady Gminy - Sławomir Wątroba
Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy - Grzegorz Woźniczko

  • Okręg nr 1 (Czechów, Hajdaszek) - Gawlik Zofia
  • Okręg nr 2 (Umianowice) - Moskwa Dorota
  • Okręg nr 3 (Wierzbica, Borczyn) - Kobus Sławomir
  • Okręg nr 4 (Górki, Wymysłów) -  Łukawski Michał
  • Okręg nr 5 (Kije) - Lewandowski Ryszard
  • Okręg nr 6 (Lipnik, Kije) - Kapusta Tadeusz
  • Okręg nr 7 (Kliszów) - Miśtal Agnieszka Barbara
  • Okręg nr 8 (Kokot) - Nowak Stefan Zygmunt
  • Okręg nr 9 (Rębów) - Widliński Marek
  • Okręg nr 10 (Gartatowice, Janów) - Wątroba Sławomir
  • Okręg nr 11 (Stawiany) - Borek Aneta
  • Okręg nr 12 (Wola Żydowska, Samostrzałów) - Powałka Jarosław
  • Okręg nr 13 (Gołuchów, Żydówek) - Jagodzki Adam Jacek
  • Okręg nr 14 (Włoszczowice) - Usnarski Janusz
  • Okręg nr 15 (Włoszczowice) - Woźniczko Grzegorz Paweł
Skład komisji:
Komisja Rewizyjna Rady Gminy
  • Kobus Sławomir - Przewodniczący
  • Usnarski Janusz - Zastępca Przewodniczącego
  • Kapusta Tadeusz - Członek
  • Nowak Stefan- Członek
  • Miśtal Agnieszka- Członek
Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych
  • Jagodzki Adam - Przewodniczący
  • Łukawski Michał - Zastępca Przewodniczącego
  • Powałka Jarosław- Członek
  • Kobus Sławomir- Członek
  • Nowak Stefan - Członek
  • Borek Aneta- Członek
  • Lewandowski Ryszard- Członek
  • Woźniczko Grzegorz- Członek
Komisja Bezpieczeństwa Publicznego, Przeciwpożarowego i Ochrony Środowiska
  • Gawlik Zofia - Przewodnicząca
  • Powałka Jarosław - Zastępca Przewodniczącego
  • Widliński Marek- Członek
  • Moskwa Dorota- Członek
  • Jagodzki Adam- Członek
  • Woźniczko Grzegorz- Członek
Komisja Rozwoju Społeczno-Gospodarczego, Finansów i Rolnictwa
  • Miśtal Agnieszka - Przewodnicząca
  • Łukawski Michał - Zastępca Przewodniczącego
  • Kapusta Tadeusz- Członek
  • Widliński Marek- Członek
  • Borek Aneta- Członek
  • Moskwa Dorota- Członek
  • Lewandowski Ryszard- Członek
  • Usnarski Janusz- Członek
  • Gawlik Zofia - Członek
 
Poakcesyjny Program Wsparcia Obszarów WiejskichKapitał LudzkiWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach

Joomla 1.5 Templates by Joomlashack