Jesteś tutaj: Start / Gmina / Rada Gminy

Rada Gminy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Rada Gminy w Kijach Kadencja 2014-2018
 
Przewodniczący Rady Gminy - Sławomir Wątroba
Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy - Grzegorz Woźniczko

    Okręg nr 1 (Czechów, Hajdaszek) - Gawlik Zofia
    Okręg nr 2 (Umianowice) - Moskwa Dorota
    Okręg nr 3 (Wierzbica, Borczyn) - Kobus Sławomir
    Okręg nr 4 (Górki, Wymysłów) -  Łukawski Michał
    Okręg nr 5 (Kije) - Lewandowski Ryszard
    Okręg nr 6 (Lipnik, Kije) - Kapusta Tadeusz
    Okręg nr 7 (Kliszów) - Miśtal Agnieszka Barbara
    Okręg nr 8 (Kokot) - Nowak Stefan Zygmunt
    Okręg nr 9 (Rębów) - Widliński Marek
    Okręg nr 10 (Gartatowice, Janów) - Wątroba Sławomir
    Okręg nr 11 (Stawiany) - Borek Aneta
    Okręg nr 12 (Wola Żydowska, Samostrzałów) - Powałka Jarosław
    Okręg nr 13 (Gołuchów, Żydówek) - Jagodzki Adam Jacek
    Okręg nr 14 (Włoszczowice) - Usnarski Janusz
    Okręg nr 15 (Włoszczowice) - Woźniczko Grzegorz Paweł

Skład komisji:

Komisja Rewizyjna Rady Gminy

    Kobus Sławomir - Przewodniczący
    Usnarski Janusz - Zastępca Przewodniczącego
    Kapusta Tadeusz - Członek
    Nowak Stefan- Członek
    Miśtal Agnieszka- Członek

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych

    Jagodzki Adam - Przewodniczący
    Łukawski Michał - Zastępca Przewodniczącego
    Powałka Jarosław- Członek
    Kobus Sławomir- Członek
    Nowak Stefan - Członek
    Borek Aneta- Członek
    Lewandowski Ryszard- Członek
    Woźniczko Grzegorz- Członek

Komisja Bezpieczeństwa Publicznego, Przeciwpożarowego i Ochrony Środowiska

    Gawlik Zofia - Przewodnicząca
    Powałka Jarosław - Zastępca Przewodniczącego
    Widliński Marek- Członek
    Moskwa Dorota- Członek
    Jagodzki Adam- Członek
    Woźniczko Grzegorz- Członek

Komisja Rozwoju Społeczno-Gospodarczego, Finansów i Rolnictwa

    Miśtal Agnieszka - Przewodnicząca
    Łukawski Michał - Zastępca Przewodniczącego
    Kapusta Tadeusz- Członek
    Widliński Marek- Członek
    Borek Aneta- Członek
    Moskwa Dorota- Członek
    Lewandowski Ryszard- Członek
    Usnarski Janusz- Członek
    Gawlik Zofia - Członek