Jesteś tutaj: Start / Kultura i Sport

Kultura i Sport

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Informacja

Informacja

20 sierpnia 2017

Z przykrością informujemy, iż z powodów złych warunków atmosferycznych konkurs śpiewaczy "Ciżbą Spiwanie", oraz imprezy towarzyszące (koncert zespołu "Ponidzie" i zabawa taneczna) odbędą się prawdobodobnie  w dniu 2 września 2017r. Msza i część obrzędowa Dożynek odbędzie się w Kościele.

Przejdź do - Turniej o Puchar Wójta Gminy Kije

Turniej o Puchar Wójta Gminy Kije

20 sierpnia 2017

Do rywalizacji w Gminnym Turnieju o puchar Wójta Gminy Kije przystąpiło pięć zespołów: Włoszczowice, Kije-Kokot , Stawiany , Wierzbica i  Umianowice. W pierwszej fazie turnieju  zawodnicy grali systemem pucharowym . Do finału awansowały drużyny: Włoszczowice, Umianowice i Stawiany.
Finał rozegrano na boisku LZS Umianowice. W pierwszym meczu Umianowice po bardzo wyrównanym i pełnym emocji meczu wygrały 4-3 z Włoszczowicami.  Drugi mecz Włoszczowice –Stawiany zakończył się remisem 2-2. Trzecie spotkanie Stawiany – Umianowice przebiegło pomyślnie dla drużyny LZS Umianowice   zwycięstwo 2-1 dało zawodnikom z Umianowic zwycięstwo w Turnieju o  Puchar Wójta Gminy Kije.

Czytaj więcej o: Turniej o Puchar Wójta Gminy Kije
Przejdź do - Komunikat organizatorów "Ciżbą Spiwanie"

Komunikat organizatorów "Ciżbą Spiwanie"

14 sierpnia 2017

Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym w obecności przedstawiciela zespołu śpiewaczego "Górki" dokonano losowania kolejności występów konkursowych. Więcej informacji tutaj.

Przejdź do - Zaproszenie

Zaproszenie

19 lipca 2017

Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły na plakacie.

Przejdź do - Infomacja

Infomacja

17 lipca 2017

W dniu 19.07.2017 r. / środa/ o godz. 15:30 w SIK Kasztelania odbędzie się spotkanie w sprawie losowania drużyn do TURNIEJU O PUCHAR WÓJTA GMINY KIJE W PIŁCE NOŻNEJ. 

Przejdź do - UWAGA KASZTELAŃSKA ORKIESTRA KONCERTOWA ! ! !

UWAGA KASZTELAŃSKA ORKIESTRA KONCERTOWA ! ! !

14 lipca 2017

Uprzejmie informujemy, iż w związku z okresem wakacyjnym przerwa w zajęciach orkiestry potrwa do 15 sierpnia 2017 r.